Eilen nyt siis kokeilin sitten tota shampoota ja hoitoa...Taisi olla totaalista toiveajattelua että noin halvat tuotteet vois olla hyviä

.
Shampoo on sellasta väritöntä, kirkasta, hajutonta litkua, ei vaahtoa kunnolla. Hoitoaine on myös melko hajutonta, mutta vähän paksumpaa tavaraa.
TULOS: Huuhtelun jälkeen, jo märkänä ollessa hiukset tuntuivat jotenkin omituisilta, eikä oikein puhtailta. Suihkin lisäksi Herbinan ja VO5 hoitosuihketta, mutta eivät auttaneet nyt ollenkaan. En muista koska viimeksi hiukset olisivat olleet näin epämiellyttävän tuntuiset kuin noiden Daniella tuotteiden jälkeen! Hiuksista tuli jotenkin todella kuivat, kiillottomat ja vähän likaisen oloiset, sekä muutenkin omituisen tuntuiset

! Myös mieheni kokeili pelkkää shampoota ja sillä ihan sama juttu ja vielä lisäksi päänahka ei tykännyt yhtään, hilseili ja kutisi.
Tuotteet lupaavat kosteuttaa ja korjata ja tuoda kiiltoa, mutta tekevät juuri päinvastoin. En nyt odottanutkaan mitään huipputulosta, mutta kyllä odotin vähintäänkin kohtalaista, en noin huonoa ja ihmettelenkin että mikähän lie kun niin huonon tuloksen saivat aikaiseksi!
Enpä käytä enää ikinä noita aineita! Onneks ei hävinnyt rahallisesti paljoa

, mutta muuten harmittaa, sillä olisihan se ollut vallan hienoa jos noin hillittömän halvalla olisi löytänyt hyvän tuotteen, mutta turha toivo !