^Auts. Juuri tuota pelkään, mutta eihän sitä auta kuin kokeilla ja toivoa parasta.
Laskeskelin tuossa itse, että näillä näkymin saisin aloittaa roan vasta maaliskuussa jos vielä silloinkaan joten taidan napsia kesän läpi pelkkiä pillereitä jos niilläkin kerta saa naaman kuntoon. Menee muuten kaikki kesämenot pilalle, jos iho menee kamalaksi pitkäksi aikaa (ja kun ei saa juodakaan

). Heinäkuussa voisi hakea sen roan.
Kauhee laskelmointi. Lääkäri ei oikein katsonut hyvällä kun pistin alkoholin ihon edelle

Edit. Pöh, aloitan ne nyt kuitenkin kun saan perjantaina jo Dianet käteen. Kaipa sen naaman saa paklattua jos menee pahaksi.
Edit2. Menen ihan sekaisin näiden kanssa kohta. Selailin tuossa googlella tietoa Diane Novista (vainoharhainen kun olen) ja jossain foorumissa joku kertoi, että lääkärin mukaan DN:ää ei pidä jatkaa enää roan jälkeen koska se "herättelee" hormonitoimintaa negatiivisella tavalla ja lääkehoidon tulos ei säily.
Miksi hitossa nämäkin tiedot pitää kaivaa kiven alta...