^^Mutta mistäs nuita saa, ja paljonko maksaa? Ainakaan Shop Locatorissa ei ollut Suomea listattuna ollenkaan. Näyttäis ainakin harvemmalta kuin esim. Kentin vastaava, eli on varmaan hellävaraisempikin?
Hitsi vieköön, miten multa on voinut jäädä huomaamatta tämä viesti, anteeksi.
Mä asun Saksassa, ja noita MM:n tuotteita on hyllyt kaikkialla väärällään, joten olen ajatellut, että niitä saisi helposti nettikaupoistakin, mutta nyt kun googlettelin, en kyllä onnistunut löytämään nettikauppaa, joka toimittaisi Suomeen.

Mutta jos et ole ehtinyt hommata vastaavaa harjaa, niin mä voin kyllä sulle tuollaisen täältä lähettää jos haluat. Siinä tavaratalossa, josta itse harjan ostin se maksoi 39 euroa. Ei siis mikään halpa, mutta todellakin hyvä. Siitä on olemassa matkakokokin, ja taidan hankkia itselle vielä sellaisenkin.